Sağlığım Sigortası

Hayat bu! Ne zaman ne olacağı belli mi olur? Görünmez kazalar, beklenmedik sağlık problemleri… Herkesin başına gelebilir. Artık bunları dert etmeyin. Çünkü Çalpan Sigorta sağlığınızı güvence altına alıyor…

Sağlığım Sigortası ile Çalpan Sigortanın anlaşmalı olduğu seçkin sağlık kurumlarından faydalanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası size neler sunuyor?

Sağlığım Sigortası 3 kategoriden oluşuyor: Platin, Altın ve Kristal. Bu kategorilerden birini seçin ve kendiniz için en uygun planı oluşturun. Artık ailenizin ve sizin sağlık giderleriniz güvence altında.

Sağlığım Sigortası, sigorta şartları dahilinde ayakta tedavi giderlerinizin %80'ini, yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü karşılar. Sağlığım Sigortası'nın size sağladıkları bu kadarla da kalmıyor.

İşte size sunduğu kolaylıklar;

Platin ya da Altın kategorilerinden birini seçtiyseniz, beraberinde Doğum Teminatı'na da sahip oluyorsunuz. Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderlerinizi Yatarak Tedavi Teminatı'ndan limitsiz ve %100 karşılıyor. Suni Uzuv Teminatı'nı sigorta teminat limitleri dahilinde %100 olarak karşılıyor. Çocuk aşılarını, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor. Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor. 25.000 YTL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor. Sağlığım Sigortası'na nasıl sahip olabilirim?

Eğer 18 – 64 yaşları arasındaysanız, Sağlığım Sigortası'na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınıza da aile sigortası kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz. Ömür boyu yenileme garantisine nasıl sahip olabilirim?

61 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır Ertenler Sigorta'dan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda, yeni doğan bebeklerinize sigorta yenileme garantisi veriyoruz. Eğer varsa, doğuştan gelen hastalıklarını, 5. yıldan sonra teminat altına alıyoruz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?

Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz. Poliçe şartları dahilinde, ayakta tedavinizin sadece katılım payını ödeyerek, yatarak tedavinizde ise hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlar dışında başka bir yerde tedavi olmuşsanız; tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek, tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer yurtdışı seyahatlerinizde bir sağlık problemi ile karşılaşırsanız ve hastaneye yatmanız gerekirse, dilediğiniz sağlık kurumunda tedavi olabilirsiniz. Bu durumda Sağlığım Sigorta'nız size Türkiye'nin önde gelen hastanelerinin Yeni Türk Lirası bazındaki fiyat ortalaması üzerinden ödemenizi yapar.

İndirimlerden faydalanın!

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası 24 saat yanınızda

Çalpan Sigorta , Sağlığım Sigortası sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor. Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım Ekibi sizi yurtdışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti'nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

Sağlığım Sigortası'na sahip olmak için en yakın şubemize gelmeniz gitmeniz yeterli.