Süper Sağlığım Sigortası

Sağlığınız her şeyden değerliyse…

Sağlık problemlerinden uzak yaşamayı dileriz. Ama hayat bu, bazen sağlığımız bozulabilir. İşte böyle zamanlarda, yanımızda güvenebileceğimiz, bizim için hayatı kolaylaştıran birileri olsun isteriz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, Süper Sağlığım Sigortası ile tanışın. Çalpan Sigorta sizler için Türkiye'nin en seçkin sağlık kurumlarıyla anlaştı. Eğer Süper Sağlığım Sigorta'nız varsa, Türkiye'nin en iyi sağlık kuruluşları hizmetinizde. Yetmedi mi? O zaman sizi yurtdışına yollayalım. Bu ürün sayesinde dünyanın en seçkin kurumlarında tedavi olabiliyorsunuz.

Süper Sağlığım Sigortası size neler sunuyor ?

Süper Sağlığım Sigortası, 3 kategoriden oluşuyor: Platin, Altın ve Kristal. Yapmanız gereken tek şey bu kategorilerden size en uygun olanını seçmek.

Yurtiçinde;

Tüm kategorilerimizde ayakta ve yatarak tedavileriniz, Suni Uzuv Teminatınız %100 olarak karşılanıyor. Ayrıca Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderleriniz, Yatarak Tedavi Teminatı'nızdan limitsiz olarak karşılanıyor. Çocuk aşılarını, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor. Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor. 25.000 YTL tutarındaki Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

Yurtdışında ise;

Platin Kategori:

Yatarak Tedavi Teminatı: 250.000 USD Ayakta Tedavi Teminatı:1.000 USD Platin kategoride, Yurtdışı Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlarının Kuzey Amerika'da (ABD ve Kanada) %70'i (%30 sigortalı katılım payı), diğer ülkelerde %80'i (%20 sigortalı katılım payı) karşılanır.

Altın Kategori*

Poliçede belirtilen hallerde Yatarak Tedavi Teminatı: 80.000 USD

Kristal Kategori**

Poliçede belirtilen hallerde Yatarak Tedavi Teminatı: 80.000 USD

Altın ve Kristal kategorilerde kendi limitleri dahilinde, yurtdışı Yatarak Tedavi Teminatının Kuzey Amerika'da (ABD ve Kanada) %70'i (%30 sigortalı katılım payı) , diğer ülkelerde %80'i (%20 sigortalı katılım payı) karşılanır.

Kemoterapi ve Radyoterapi giderleriniz yurtdışında ait olduğunuz kategoride tanımlanan limite kadar karşılanıyor.

Süper Sağlığım Sigortası'na nasıl sahip olabilirim? Eğer 18 – 64 yaşları arasındaysanız, Süper Sağlığım Sigortası'na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınıza da aile sigortası kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz.

61 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır Çalpan Sigorta'dan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, yeni doğan bebeklerinize sigorta yenileme garantisi veriyoruz. Eğer varsa doğuştan gelen hastalıklarını da 5. yıldan sonra karşılıyoruz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?

Süper Sağlığım Sigortası'nın anlaşmalı kurumlarına başvurduğunuzda poliçe şartları dahilinde; ayakta ve yatarak tedavilerinizde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabiliyorsunuz. Anlaşmalı kurumlar dışında tedavi olmuşsanız; tazminat talep formu doldurup sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek, tazminat talebinde bulunabilirsiniz. İşte Süper Sağlığım Sigortası'nı n yurtdışında anlaşmalı olduğu kurumlardan bazıları; Johns Hopkins Hospital, Mayo Clinic, Massachusetts General Hospital, Cleveland Clinic, UCLA Medical Center, Duke University Medical Center, Barnes-Jewish Hospital, University of Michigan Medical Center, University of California, San Francisco Medical Center, Stanford University Hospital, Brigham and Women's Hospital, New York Presbyterian Hospital, Hospital of the University of Pennsylvania, University of Chicago Hospitals, University of Pittsburgh Medical Center…

İndirimlerden faydalanın!

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası 24 saat yanınızda

Çalpan Sigorta, Süper Sağlığım Sigortası sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor. Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım ekibi sizi yurtdışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti'nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

Süper Sağlığım Sigortası'na sahip olmak için en yakın Çalpan Sigorta'ya gitmeniz yeterli.

* Ayrıca yurtdışında gerçekleşen ayakta tedavi giderlerinin %80'i, Ayakta Tedavi Teminatı limitleri ve T.T.B asgari ücret tarifesi ile sınırlı olmak üzere şirket tarafından karşılanır. Yurtdışında gerçekleşen ilaç giderleri kapsam dışıdır. ** Yurtdışında gerçekleşen ayakta tedavi giderleri poliçe teminat kapsamı haricindedir.