Hakkımızda

Tacettin Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, Kayseride kurulan bir şirkettir ve Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Tacettin tarafından yönetilmektedir. Nuri Tacettin, 1997 yılında sigortacılık faaliyetine başlamış ve Türkiyenin ilk sigortacılık okulu mezunu olmuştur. 25 yıldır sektöre emek ve yön vermektedir. Ayrıca birçok acentelikte üst düzey yöneticilik görevleri üstlenmiştir. Sigorta hakem bilirkişilik görevini Kayseri Ticaret Odası KATOTAM merkezinde ve adli bilirkişilik görevlerini Kayseri bölge bilirkişilik kurumuna bağlı olarak Yangın, Doğal Afetler ve Nakliyat Branşlarında yapmaktadır. Aynı zamanda Kayseri Sigorta Acenteleri Derneği (KAYSİAD) kurucu üyesidir ve Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonunda (TÜSAF) il delegesidir.

Tacettin Sigorta, Kayseriyi sigortacılık üssü olarak seçmiş ve 25 yıllık bilgi ve birikimlerini sayısızca eksperle çalışmanın gururunu taşıyarak Türkiye&39;de lider ve marka olma hedefiyle çağdaş hizmet kalitesini sunmayı amaçlamaktadır. Şirket, müşteri memnuniyetini baz alarak 2020 yılında As Erci Oto Rentacar Ltd. Şti firmasını kurmuş ve bireysel ve kurumsal hizmetler sunarak grup şirket yolunda ilerlemiştir. Şu anda Türkiyenin her yerine sınırsız kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 2021 yılında TRENDTAC markasıyla Türkiye&39;nin her iline ve ilçesine hizmet verecek şekilde şubeler açmıştır. 30 dan fazla sigorta şirketi ve 21e yakın profesyonel personele sahip olan şirket, 400den fazla ürün çeşidiyle akılcı çözümler sunmaktadır.

Tacettin Sigortanın genel müdürlük binası, Kayserinin önemli kuruluşlarının yer aldığı bir bölgede bulunmaktadır. Beş katlı modern bir plazada yer alan şirket, her katta farklı bölümlere sahiptir (Kaza ve Yangın Servisi, Muhasebe ve Finansman Servisi, Pazarlama Servisi, Hasar Servisi). Kurumsal bir yapıya sahip olan şirket, uzman personelleri ve en son teknolojiye sahip işlem ağıyla müşterilere akılcı çözümler sunmaktadır.

  ŞİRKETLERİMİZ

Tacettin Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti 

*Trendtac Sigorta 

*As erci oto kirama ltd. şti

*Tacettin hasar danışmanlık 

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Nuri Tacettin