Hakkımızda : Tacettin Sigorta Aracılık Hizmetleri

Hakkımızda

                                              TACETTİN SİGORTA YÖN.KUR.BAŞK

STANDARTLARI...
    ZORLUYORUZ..!

Şimdi size anlatacaklarımız bir sihirbazın ağzından çıkan büyülü ve gizemli sözler gibi uçucu değil bir öğretmenin ağzından çıkan sözler gibi net ve doğru ifadeler olacaktır…

Çünkü bizler alışılagelmiş sigortacılık anlayışından biraz farklıyız ve bizi farklı yapan; ne farklı kişiliklerimiz ne de farklı düşüncelerimizdir.

Bizi farklı kılan ömür boyu çalışarak kazanmış olduğumuz değerlerinizin saniyelerle ifade edilebilecek bir zaman diliminde kaybolması durumunda yerine aynen konulmasını inşa eder, kısacası biz “değerlerinizin mimarıyız”

Bu yüzdendir ki;

Tacettin Sigorta Ltd. Şti firması yönetim kurulu başkanı Nuri Tacettin tarafından Kayseri de kurulmuştur. Sigortacılık faaliyetine 1997 yılında başlayan Nuri Tacettin Türkiye’nin ilk sigortacılık okulu mezunudur. Sektöre 19 yıldır emek ve yön vermektedir. Birden fazla acentelikte üst yönetim görevi almış, aynı zamanda da Kayseri sigortacılar derneğinde üye TÜSAF ta il delegesidir. Kayseri’yi sigortalık üssü seçip,19 yıllık bilgi ve birikimlerini sayısızca eksperle çalışmanın gururunu ve Kayseri’de lider ve marka olma yolunda çağdaş hizmet kalitesinin en iyisini vermek amaçlı hasar anında “dost hasarda belli olur” felsefesi ile yola çıkarak her geçen gün büyümektedir.

Şirketimiz Kayserinin nabzının attığı ve Kayseri’ye yön veren kuruluşlarının yer aldığı çevresinde Adliye Sarayının, Maliye Bakanlığına bağlı tüm Vergi Dairelerinin, Emniyet Müdürlüğünün bulunduğu lokal bir bölgede yer alıp, 5 katlı her katında farklı bölümlerin yer aldığı (Kaza ve Yangın servisi, Muhasebe ve Finansman servisi, Pazarlama servisi, Hasar sevisi) kurumsallığı tamam en ilke edinen modern plazamız uzman personellerimize ve en son teknoloji ile donatılmış işlem ağımız ile müşterilerimizi akılcı çözümler sunmaktayız. Bu yüzdendir ki bizler;

MÜŞTERİMİZ İÇİN SİGORTACI DEĞİL, SİGORTAYIZ...!

Tacettin Sigorta
Yönetim Kurulu Başkanı
Nuri Tacettin